?

Log in

Флешмоб в Чернівцях

Плани і Хроніки

Social capital

  • less than 10
Name:
Флешмоб у Чернівцях
Location:
Membership:
Open
Posting Access:
Select Members , Moderated
«Флешмоб вне религии, вне политики, вне экономики»

Флешмоб (також флеш моб і флеш-моб, англ. flash mob — «спалахуючий натовп», flash — спалах, mob — натовп) — це заздалегідь спланована масова акція, зазвичай організована через Інтернет або інші сучасні засоби комунікації, у якій велика кількість людей раптово збирається у громадському місці, протягом декількох хвилин виконує заздалегідь оговорені дії (сценарій), і потім швидко розходяться. - wiki!

Флешмоб - це спроба струснути вуличну буденність абсурдом, вар`ятством і нестандартністю, тобто всім тим чого так не вистачає нашому Місту.

Основні принципи проведення флешмобу:  1. Сценарій. Важливо повністю дотриматися сценарію опублікованого в спільноті. Творчість це прекрасно, але її варто задіювати під час придумування флешмобу, а не в момент його виконання.
  2. Пунктуальність. Якщо початок флешмобу призначений на 16-32, це значить що він не повинен розпочатися о 16-30 чи 16-35. Синхронізувати годинники можна тут.
  3. Конспірація. Флешмоб - це несподівана акція тому на неї не варто приходити великою компанією і сповіщати всю вулицю про те що зараз розпочнеться флешмоб.
  4. Тверезість і культура. Не потрібно, щоб оточуючі сприйняли флешмоб як звичайну п`яну витівку чи дрібне хуліганство, все повинно бути серйозно до абсурду.


Більше інформації можна отримати з статті "Кодекс моббера".

Запропонувати флешмоб може кожен, для цього потрібно лише створити новий пост за наступною схемою:


Тема флешмобу: (заголовок посту)
Сценарій:
Місце проведення:
Час проведення:
тег:"план"


Вступ в спільноту і її піар позитивно вплинуть на Вашу карму. Давайте разом доведемо, що в Чернівцях можна робити цікаві і незвичні речі.


Social capital

  • less than 10

Statistics